Specjalistyczne kursy językowe

Specjalistyczne kursy językowe

DLA KOGO?

Oferta specjalistycznych szkoleń językowych skierowana jest do osób, które już posługują się językiem angielskim, posiadają solidne podstawy języka angielskiego i chciałyby poszerzyć swoje horyzonty o język specjalistyczny, zwany również branżowym. Jeżeli interesujesz się szczególnie jedną dziedziną lub angielski potrzebny jest Ci w pracy, ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

JAKIE SZKOLENIA ZNAJDUJĄ SIĘ W OFERCIE?

Gama szkoleń specjalistycznych jest bardzo szeroka, ponieważ wychodzimy Wam naprzeciw i dostosowujemy naszą ofertę do Waszych potrzeb. Jeżeli dziedzina, która Cię interesuje, nie jest wyszczególniona w ofercie, skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, by sprostać Twoim oczekiwaniom. W stałej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu:

języka biznesowego (Business English, English for Accounting, English for Banking and Finances)

– angielskiego w medycynie (English for Doctors and Medical Students, English for Nurses)

– angielskiego technicznego (English for Logistics, English for Construction)

– angielskiego dla poszukujących pracy (English for Job Hunting, Job Interview)

języka prawniczego (Legal English)

Nowością w naszej ofercie jest angielski w modzie – English for the Fashion Industry!

BUSINESS ENGLISH METODĄ BEZPOŚREDNIĄ

W nasze ofercie znajdują się także szkolenia z języka biznesowego przy wykorzystaniu podręczników do metody bezpośredniej. Podręczniki do biznesu w konwencji metody bezpośredniej, przeznaczone są dla osób zainteresowanych zagadnieniami, takimi jak: promocja i reklama, marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, produkcja i konkurencyjność na rynku, struktury organizacyjne firm, strategia planowania oraz procesy podejmowania decyzji, finanse, terminologia bankowa, obsługa kredytów, akcje oraz wiele innych.

Podręczniki Direct Business to 4 części, poświęcone różnym zagadnieniom biznesowym:

– Marketing & Management

– Computers, Banking & Finances

– Industry, Politics & Law

– Communication in Everyday Life

DO KOGO SKIEROWANY JEST KURS DIRECT BUSINESS?

Direct Business to ponad 750 nowych słówek i idiomów związanych z językiem zawodowym. Ze względu na zakres tematyki, jest to kurs przeznaczony dla wszystkich powyżej poziomu intermediate. Osoby związane z biznesem i chcący efektywnie uczestniczyć w rozmowach z partnerami zagranicznymi, powinni mieć najpierw solidne podstawy języka ogólnego, a dopiero potem szlifować zakres słownictwa specjalistycznego.

JAK WYGLĄDAJĄ SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE?

Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym (face to face), co bezpośrednio przekłada się na ich efektywność. Mając na uwadze ograniczony czas i liczne zobowiązania zawodowe naszych klientów, organizujemy szkolenia także w siedzibach firm oraz prowadzimy zajęcia online.

Podczas zajęć korzystamy z autorskich materiałów wzbogaconych o wizualizacje, prezentacje, nagrania audio i video. Łączymy elementy języka ogólnego z językiem specjalistycznym, stwarzając rzeczywiste sytuacje (dialogi, role play), w których można je wykorzystać, dzięki czemu szkolenia oprócz wiedzy teoretycznej zdobywasz  przede wszystkim wiedzę praktyczną.

Materiały z bieżących zajęć przekażemy Ci bezpośrednio po zajęciach. Dodatkowo przed kolejnym spotkaniem, drogą elektroniczną prześlemy nagrania lub artykuły, które później omówimy podczas zajęć, co jeszcze bardziej zwiększy Twoją motywację do doskonalenia umiejętności także poza zajęciami. Naszym założeniem jest sprawienie, byś z pracy nad angielskim czerpał prawdziwą przyjemność.

Twoje zadowolenie ma dla nas największą wartość, dlatego nieustannie doskonalimy nasz warsztat i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, a Twoje nowe pomysły dla nas inspiracją i wyzwaniem, które z chęcią podejmujemy.

JAKI JEST KOSZT ZAJĘĆ?

Koszt zajęć indywidualnych z języka specjalistycznego (już od 60zł za 60 minut!) ustalany jest w oparciu o ilość spotkań w miesiącu oraz rodzaj wybranego przez Ciebie kursu.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj! Zadzwoń już teraz +48 664 475 514.

Comments are closed.