Kursy maturalne, kursy przygotowujące do egzaminów FCE i CAE

Kursy maturalne, kursy przygotowujące do egzaminów FCE i CAE

DLA KOGO?

Jeżeli przed Tobą matura lub chciałbyś solidnie przygotować się do egzaminów TOEFL, TOEIC lub IELTS, a tym samym otworzyć sobie drzwi do kariery na arenie międzynarodowej, to szkolenie będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE?

Podobnie jak w przypadku innych organizowanych przez nas szkoleń, szkolenie przygotowujące do egzaminu, niezależnie od jego rodzaju, odbywa się w trybie indywidualnym. Zastanawiasz się, dlaczego? Szkolenie indywidualne to czas, który poświęcamy tylko i wyłącznie Tobie. Masz gwarancję, że poziom zajęć będzie perfekcyjnie dostosowany do Twoich umiejętności, tak samo jak tempo wprowadzania nowego materiału. Podczas zajęć maksymalnie wykorzystamy Twój potencjał, żebyś nigdy nie miał wrażenia straconego czasu, czy źle zainwestowanych pieniędzy, na co często skarżą się uczestnicy zajęć grupowych.

Szkolenie obejmuje wszystkie zagadnienia wymagane podczas egzaminu, do którego zamierzasz się przygotować. Korzystamy z podręczników opracowanych na potrzeby egzaminów, jak i z arkuszy egzaminacyjnych z lat poprzednich po to, abyś dokładnie wiedział, czego możesz się spodziewać podczas prawdziwego egzaminu.

ILE TRWA SZKOLENIE?

Czas trwania szkolenia zależy od tego, jak często będą odbywały się zajęcia. Ponieważ w czasie zajęć kładziemy szczególny nacisk na umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie, otrzymasz także materiały do pracy w domu (zwłaszcza prace pisemne, readingi), które są z natury bardziej czasochłonne, oraz wszystkie materiały, które wspólnie przeanalizujemy podczas naszych spotkań.

JAKI JEST KOSZT ZAJĘĆ?

Koszt zajęć indywidualnych (już od 50zł za 60 minut!) ustalany jest w oparciu o ilość spotkań w miesiącu. Przy większej liczbie zajęć tygodniowo oferujemy korzystne rabaty.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj! Zadzwoń już teraz +48 664 475 514.

Comments are closed.