Kursy językowe online

Kursy językowe on-line

DLA KOGO?

Jeśli cenisz swój czas, jesteś zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań i chciałbyś wreszcie swobodnie zacząć mówić w języku angielskim, ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Z Lingua Project możesz swobodnie korzystać ze wszystkich szkoleń (zarówno ogólnych, jak i specjalistycznych, oraz konwersacji) nie wychodząc z domu!

ZALETY KURSU ONLINE

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz (w Polsce czy za granicą) możesz zapisać się na dowolne szkolenie językowe w Lingua Project. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego, w szczególności polecamy je tym, którzy ze względu na natłok codziennych obowiązków lub nienormowane godziny pracy, woleliby uczyć się bez konieczności wychodzenia z domu. Jak otrzymasz materiały potrzebne na zajęcia? Wysyłamy je wcześniej drogą mailową. Jeżeli potrzebny będzie konkretny podręcznik, wyślemy go na Twój adres.

JAKIE SĄ KORZYŚCI ZAJĘĆ ONLINE?

Zajęcia przez Skype lub inny komunikator nie tylko pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na dojazd, ale przede wszystkim gwarantują komfortową atmosferę podczas zajęć: możesz cieszyć się swoją ulubioną kawą lub herbatą, nie musisz zatrudniać opiekunki do dziecka na czas trwania zajęć, ani martwić się tym, że zapomniałeś zabrać ze sobą podręcznik. Zajęcia online są zajęciami indywidualnymi, dlatego jesteśmy tak elastyczni i dopasowani do Twoich potrzeb zarówno w kwestii terminów zajęć, jak i ich zakresu.

ILE TRWA KURS?

Czas trwania kursu zależy od jego specyfiki, Twoich oczekiwań oraz intensywności, z jaką odbywają się zajęcia. Już od pierwszych zajęć będziesz mógł obserwować pozytywne zmiany, ponieważ wszystkie szkolenia językowe w Lingua Project kładą szczególny nacisk na mówienie i przełamywanie barier, na które zazwyczaj skarżą się rozpoczynający kurs. W wielu przypadkach wystarczają trzy miesiące zajęć, by móc swobodnie budować podstawowe zdania w języku angielskim i przede wszystkim pokonać strach przed mówieniem w obcym języku.

JAKI JEST KOSZT ZAJĘĆ?

Koszt zajęć indywidualnych (już od 50zł za 60 minut!) ustalany jest w oparciu o ilość spotkań w miesiącu oraz rodzaj wybranego przez Ciebie kursu.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj! Zadzwoń już teraz +48 664 475 514.

Comments are closed.