Kursy języka ogólnego

Kursy języka ogólnego

Kursy języka ogólnego

W naszej ofercie znajdziesz kursy języka ogólnego, jedne z najczęściej wybieranych zajęć, prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania.

DLA KOGO?

Zajęcia z języka ogólnego skierowane są do wszystkich osób, które chciałyby biegle i bezstresowo posługiwać się językiem angielskim. Niezależnie od tego, czy nigdy dotąd nie miałeś do czynienia z nauką angielskiego, czy też masz już pewne umiejętności, ale wciąż boisz się mówić, możesz skorzystać z naszej oferty. Już od pierwszego spotkania będziemy pracować nad tym, by angielski przestał być językiem obcym, a stał się częścią Twojego życia – w dodatku całkiem przyjemną.

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE?

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, choć czasami zdarzają się także grupy dwuosobowe (życzenie naszych kursantów).

Posiadamy uprawnienia do posługiwania się metodą nauki angielskiego znaną jako English Designed with the Direct Method opartą na konwersacji. Jeżeli zdecydujesz się na kurs tą metodą, uzyskasz także dostęp do ćwiczeń znajdujących się na platformie internetowej, dzięki którym będziesz mógł na bieżąco utrwalać nowe słownictwo i poznane reguły gramatyczne, co znacznie przyspieszy proces nauki.

Możesz także wybrać szkolenie bez konieczności korzystania z podręcznika oparte na konwersacji. Jest to jedne z ulubionych szkoleń naszych kursantów, ponieważ bazuje ono na autentycznych materiałach stymulujących takich jak artykuły prasowe, nagrania audio oraz wideo (filmy, seriale, filmy dokumentalne), dzięki którym kursanci uczą się w mgnieniu oka języka użytkowego. Nasze zajęcia są bardzo wymagające, ale przy tym ciekawe i dające ogromne poczucie satysfakcji. Z nami zaczniesz mówić już od pierwszego dnia, a z czasem nawet zaczniesz myśleć w języku angielskim.

Jeżeli nie jesteś pewien, które rozwiązanie będzie dla Ciebie bardziej satysfakcjonujące, możemy dla Ciebie połączyć obydwa rozwiązania.

JAKIE SĄ ZALETY SZKOLENIA MEDOTĄ ENGLISH DESIGNED WITH THE DIRECT METHOD?

– nowoczesne i regularnie aktualizowane podręczniki zawierające wyłącznie aktualne słownictwo i gramatykę dostosowaną do obecnych standardów egzaminacyjnych, pytania dotyczące wyłącznie tematów aktualnych i interesujących Słuchaczy.

– podręczniki w każdym etapie zawierają o wiele więcej pytań niż jakiekolwiek ksiąźki do metody bezpośredniej. Średnio na każdą wprowadzaną grupę słów przypada 5-6 pytań, podczas gdy w innych podręcznikach jest to często jedynie 1-2 pytania,

– jako jedyne na rynku podręczników do metody bezpośredniej zawierają transkrypcję fonetyczną wszystkich nowych słów,

– przystępne wyjaśnienia gramatyczne – o wiele krótsze, bardziej praktyczne i łatwiejsze do zrozumienia, napisane przy użyciu aktualnie używanych terminów gramatycznych; a także nowe zagadnienia gramatyczne, nieobecne w innych książkach do metody bezpośredniej, np. inwersja, would like somebody to, wish,

– dodatkowe elementy takie jak: dodatkowe lekcje gramatyczne pozwalające lepiej zrozumieć i utrwalić materiał gramatyczny wprowadzany najpierw w formie ustnej, ćwiczenia i sekcje komunikacyjne, dzięki którym Słuchacze uczą się zadawać pytania oraz ćwiczą słownictwo i struktury przydatne z punktu widzenia komunikacji,

– platformę internetowa, na której każdy z korzystających może znaleźć jeszcze więcej atrakcyjnych ćwiczeń, korzystając z ponad 100 dodatkowych godzin nauki,

– każdy podręcznik zawiera dołączoną za darmo płytę CD z nagranymi lekcjami, tłumaczeniami.

JAKI JEST KOSZT ZAJĘĆ?

Koszt zajęć indywidualnych (już od 50zł za 60 minut!) ustalany jest w oparciu o ilość spotkań w miesiącu. Przy większej liczbie zajęć tygodniowo oferujemy korzystne rabaty.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj! Zadzwoń już teraz +48 664 475 514.

Comments are closed.